Kurumsal

thebarz

 Kurumsal

VİZYONUMUZ

Mobil Hidrolik Tamir ve Bakım Araçlarını uluslararası standartlara uygun olarak üretirken, ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmak, yenilikçi tasarımlarımız ile ön plana çıkmak ve araçlarımızın güvenilirliği ile iç ve dış pazarlarda öncü bir ticari marka haline gelmektir.


MİSYONUMUZ

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek için kuruluşumuzda Kalite Yönetim Sistemini benimsemek, sistemin etkinliğini değerlendirip sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve konusunda uzman personelimizle birlikte teknolojik gelişmeleri ve yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.


POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak, müşterilerimizin beklentilerini ilgili mevzuat şartlarını göz önüne alarak en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve onların talepleri doğrultusunda yeni imalatlara açık olmaktır.

Kalite kontrole önem vererek, müşteri şikâyetlerini en aza indirmektir.

Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak, iş hacmimizi birlikte arttırmaktır.

Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak, kanuni mevzuatlara uymak ve standartların gereklerini yerine getirmektir.

Firmamıza yapılmış olan yatırımların, kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.


ÇEVRE VE İSG POLİTİKAMIZ

Çevre ve İSG Yönetim Sistem Şartlarına, yasal zorunluluklara, sektörümüzle ilgili diğer şartlara uymak, kendimizi sürekli ölçmek ve iyileştirmek,

İşlerin planlanması ve imalatların yapılması sırasında çevreye ve sağlığa zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak,

Şirketimizin, önceliği kendi çalışanlarının güvenliği ve mutluluğunu sağlamaktır.

Paragon R1