Yasal Uyarı

www.paragonas.com ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız:

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı PARAGON A.Ş.’ye aittir. PARAGON A.Ş.`nin lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı PARAGON A.Ş. sorumlu tutulamaz.

3- Üçüncü bir siteye PARAGON A.Ş. tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan PARAGON A.Ş. bağlantılarının güvenlirliği PARAGON A.Ş. sorumluluğunda değildir. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolayı PARAGON A.Ş. sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı PARAGON A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- PARAGON A.Ş., yukarıda yer alan bu maddeleri ve site içeriğini haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

golge


uyari